Over ons
Start @K is een initiatief van Stad Kortrijk, Hangar K, KUL, VIVES, Howest en UGent. Samen zorgen we ervoor dat Kortrijk dé stad in Vlaanderen wordt waar studenten in een open omgeving kunnen ondernemen. We willen inspireren, ondersteunen, wegwijs maken en vooral veel expertise en kennis delen.
Ons team
Elise D'haeseleer
Coördinator
elise@startatk.be
Ellen Eeckhaut
Coach UGent Campus Kortrijk
ellen.eeckhaut@ugent.be
Lieselotte Vantomme
Ondernemerscoach Howest
lieselotte.vantomme@howest.be
Broos Claerhout
Coördinator Quindo
broos.claerhout@quindo.be
Karolien Plancke
Businesscoach
karolien.plancke@vives.be
Ruben Benoit
Regisseur Bolwerk
ruben@bolwerk.be
Sylvie Vanrenterghem
Businesscoach KULAK
sylvie.vanrenterghem@kuleuven.be
Siebrand Craeynest
Coördinator De Stroate vzw
siebrand@destroate.be
Wat is
Hangar K
Met het Hangar K concept zijn we de eerste in West-Vlaanderen en hebben we de expliciete ambitie om plaats te geven aan startend ondernemerschap om zo de West-Vlaamse brain gain vorm te geven.Van jonge afgestudeerden zin doen krijgen om te ondernemen en start-ups begeleiden in hun groei, tot scale-up’s laten meegroeien op het netwerk van de corporates. Op al deze vraagstukken van het ondernemerschap wil Hangar K het antwoord zijn.